У Покровську під головуванням заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової відбулася нарада, на якій представники управління сім’ї, молоді та спорту відзвітували про роботу в 2023 році та окреслили перспективи розвитку. Про це повідомляють у Покровській міській військовій адміністрації.

Начальник управління Віталій Щербинка підкреслив: попри повномасштабну війну, їм вдалося зберегти колектив, продовжувати займатися своєю основною діяльність та долучитися до виконання соціально важливих завдань.

«З перших днів великої війни тренери-викладачі, спортсмени, працівники управління сім’ї, молоді та спорту долучилися до волонтерської діяльності: забезпечення обороноздатності громади, розвантаження гуманітарних вантажів, будматеріалів для відновлення пошкоджених будівель, розбору завалів після обстрілів. За це їм щира подяка», – зазначив Віталій Щербинка.

Незважаючи на труднощі, пов’язані з безпековою ситуацією, було відновлено очний навчально-тренувальний процес за багатьма видами спорту, збережено програми мотивації обдарованих дітей та молоді, а також стимулювання провідних спортсменів та тренерів – переможців офіційних змагань найвищого рівня. Продовжується робота з молоддю та багатодітними сім’ями.

Протягом 2023 року сектор у справах сім’ї та молоді діяв за трьома основними напрямками: сімейна, гендерна та молодіжна політика – розповіла заступниця начальника управління Яна Штурхецька.

Голова Покровської молодіжної ради Олександр Нестеренко зупинився на основних аспектах діяльності молодіжних лідерів громади – це насамперед волонтерство, допомога ЗСУ та патріотичне виховання.

Про роботу сектору фізичної культури та спорту розповіла завідувач сектору Ірина Файнвейць. За її словами, організовано тренувальний процес у ДЮСШ міста Покровськ, міському центрі фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», ФОК міста Родинське, СК «Металург». З березня 2023 року на баланс управління прийнято ФСК «Олімпійський» та стадіон «Юність».  

За 2023 рік спортсмени Покровської громади здобули 412 золотих, 316 срібних та 241 бронзову медалі.

34 спортсменам громади присвоєно спортивні розряди та звання «Майстер спорту України», «Кандидат в майстри спорту України» з боксу, важкої атлетики, бойового самбо, карате WKC, комбат Дзю-дзюцу, регбіліг, змішаних єдиноборств ММА, мотоциклетного спорту.

Доповідаючи про дитячо-юнацький спорт у Покровській громаді, директор ДЮСШ Ігор Юркін зазначив, що протягом 2023 року відновлено роботу в офлайн режимі відділень волейболу, дзюдо, кікбоксингу, регбі, тенісу настільного, футболу та черліденгу.

Протягом року спортсмени ДЮСШ брали участь у змаганнях міського, обласного, всеукраїнського та міжнародних рівнів, здобувши 202 золоті, 129 срібних та 66 бронзових медалей.

«У планах на 2024 рік – відновлення роботи відділень баскетболу та боротьби вільної, збільшення кількості учнів, зокрема шляхом охоплення ВПО, залучення більшої кількості тренерів та спортсменів до волонтерської діяльності задля нашої спільної перемоги», – сказав Ігор Юркін.

Директор ПМЦФЗН «Спорт для всіх» Олег Юркін зазначив, що Покровськ став першим містом, де відновив роботу координатор соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України».

Про розвиток пріоритетних видів спорту Покровської громади та успіхи своїх вихованців розповіли провідні тренери Наталія Коновалюк, Артем Пятихатка, Валерій Доценко, Ігор Юркін та Олег Юркін.

Підбиваючи підсумки зустрічі, Маргарита Ідрісова зазначила, що успіхи спортсменів та молоді Покровської громади вражають і надихають.

«Ми пишаємося перемогами наших юних спортсменів, однак розуміємо, що вони були б неможливими без їх наполегливої праці та майстерного наставництва тренерів. Тому хочеться їм усім подякувати за копітку роботу в непростих умовах. І, звісно, слід відзначити активність молодіжної спільноти громади, особливо їх діяльність, спрямовану на підтримку ЗСУ, та активну громадянську позицію», – зауважила Маргарита Ідрісова.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що про підсумки минулого року звітували освітяни та медики Покровської громади.