Покровська громада отримала ще 180 пластикових вікон від американської організації GEM, які встановлять у багатоповерхівці, що постраждала внаслідок обстрілу 7 серпня. Про це повідомив голова гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович. 

«Надійшло 180 конструкцій, які вже розвантажують та передають мешканцям на відповідальне зберігання до того моменту, як прийдуть монтажники та почнуть встановлення вікон та балконних дверей. Дуже вдячні організації «Global Empowerment Mission». Це вже третя вантажівка з вікнами для громади», – розповів Дмитро Єрмолович. 

У деяких квартирах монтажники вже почали встановлення конструкцій. Усі роботи мають закінчити протягом тижня.

Нагадаємо, що після обстеження комісія з Києва визнала будинок на вулиці Центральна придатним для ремонту та подальшої експлуатації. Тому вже розпочалась робота над відновленням комунікацій.

«Учора газ підключили, сьогодні решті підключать газ, завтра будуть перевіряти опалення. Після того як встановлять вікна, більшість мешканців повернуться додому», – розповідає старша будинку Тетяна Авраменко.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що заміна вікон у постраждалих від обстрілу будинках громади відбувається у межах віконної програми, створеної американською організацією Global Empowerment Mission (GEM) у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF).