Близько 200 пацієнтів перебувало в Селидівській ЦМЛ на момент нічного обстрілу. Їх всіх оперативно евакуювали до інших медзакладів регіону. Частина пацієнтів та поранених перебуває на лікуванні у відділеннях Покровської КЛІЛ. Деталі дізнавалася знімальна група ТК «Орбіта».

Мешканка Курахового Людмила Іванівна лікувала в Селидівській лікарні ногу. Після російського обстрілу отримала ще й травми голови та ока.

Її сусідка по палаті – жителька Селидового пані Ніна, яка постраждала під час попереднього обстрілу, 12 лютого.

О першій годині ночі Покровську КЛІЛ попередили про прильот у Селидівську лікарню, і медики готувалися прийняти і пацієнтів постраждалого медзакладу, і поранених.

«Серед пацієнтів було четверо поранених, одна важка – це жінка, яка працювала в котельні лікарні. Вона з нейрохірургічними патологіями була скерована в лікарню Мечникова в Дніпро. Ще були двоє: мати і п’ятимісячна дитина, яким надали тут допомогу, а потім відправили в педіатрію до Мирнограда», – розповів генеральний директор КНП «Покровська КЛІЛ» Юрій Бородін.

Четверта поранена, а саме Людмила Іванівна, залишається в хірургії Покровської КЛІЛ.

«Інші – ми прийняли 21 пацієнта – це важкі пацієнти, але з терапевтичними патологіями, наприклад, пневмонія, які потребували або ШВЛ, або іншої допомоги, більш складної, ніж можуть надати планові лікарні, та інсультні пацієнти, яки перемістилися в неврологічне відділення», – розповів Юрій Бородін.

Пацієнтів Селидівської лікарні без поранень, яких вимушено евакуювали після обстрілу, відразу скерували до Мирноградської лікарні. До 30 осіб приїжджали до Покровської КЛІЛ на попередній огляд, після якого їх перенаправили в Добропілля, Новогродівку та Покровську міську лікарню. Крім того, медзаклади продовжують приймати амбулаторних пацієнтів з Селидового. Їх оглядають і вирішують, чи вони потребують госпіталізації.

Деталі – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що, в ніч з 13 на 14 лютого російські російські окупанти вчергове обстріляли Селидове та Новогродівку. У Селидовому загинули троє людей вагітна жінка та мати з 9-річним сином, 12 людей отримали поранення.