Христина Старикова з Мирнограда увійшла до фіналу «Голосу країни-13» та заспівала в дуеті з тренеркою Юлією Саніною. Про свої враження від участі в пісенному конкурсі Христина розповіла кореспонденту ТК «Орбіта».

У першому етапі фіналу Христина виступила із піснею «Arcade», з якою у 2019 році нідерландський співак Дункан Лоуренс переміг на Євробаченні. Дівчина зізнається, що пісню знає вся Європа, тож виконати цю композицію у фіналі для неї було почесною місією.

«Мені дали пісню дуже важку для виконання, і я хвилювалася. Але коли я виступила, то просто почала стрибати, бігати. Прийшла перевдягатися, а дівчата мені кажуть: «Ну що, ти хвилюєшся, пройдеш далі чи ні?» А я кажу: «Дівчата, мені так добре, що я заспівала цю «Arcade», що я вже навіть не хвилююся», – ділиться почуттями Христина. 

Читайте також: Відбувся суперфінал «Голосу країни-13»: як виступила Христина Старикова з Мирнограда

Завдяки підтримці глядачів під час онлайн-голосування Христина Старикова увійшла до четвірки найкращих. У наступному етапі вона заспівала в дуеті разом зі своєю тренеркою – відомою співачкою Юлією Саніною. Дівчина виконала пісню «Мелодія», яку присвятила рідній Донеччині.

У Христини було багато вболівальників, але голосів для перемоги не вистачило. Проте вона не засмучується і вважає: те, що першість здобув ветеран війни Михайло Панчишин – добрий знак. 

«Мені здається, що це символ того, що наша Перемога незабаром», – вважає Христина.

Учасники «Голосу» потоваришували за час проекту і зараз продовжують підтримувати зв'язок. Христина повернулась до навчання у київському виші та зізнається, що вже сумує за насиченим життям у проекті. 

Детальніше про виступ мирноградської співачки Христини Старикової – в сюжеті ТК «Орбіта». 

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що зразковий театр народної пісні «Златиця» з Покровська здобув перемогу на міжнародному конкурсі