Покровськ отримав вже п’яту партію металопластикових вікон від американської організації GEM. Їх встановлять у багатоповерхівках, пошкоджених внаслідок ворожого обстрілу 7 серпня. Про це повідомив голова гуманітарного штабу Покровської МВА Дмитро Єрмолович. 

«Сьогодні надійшов черговий гуманітарний вантаж від благодійної організації «Global Empowerment Mission». На цей раз це 138 віконних конструкцій. У благодійному фонді бачить, що температура на вулиці змінюється, тому намагаються пришвидшити цей процес», – каже Дмитро Єрмолович.

За його словами, конструкції якісні та надійні. Над їх встановленням фахівці працюватимуть вже незабаром. Паралельно розпочинають встановлення вікон у державних установах, пошкоджених внаслідок обстрілів. Першою стала будівля Пенсійного фонду, в якій потрощило майже всі вікна. 

Загалом з початку вересня громада отримала від організації GEM 866 вікон. Приблизно 200 з них вже встановлено в житлових будинках мікрорайону «Сонячний», решта – у центральній частині Покровська.

Нагадаємо, заміна вікон відбувається у межах віконної програми, створеної американською організацією GEM у партнерстві з Howard G Buffett Fondation (HGBF). Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що Покровськ отримав від Швеції спеціалізований сучасний автобус