У цьому році до Дня шахтаря в.о. старшого диспетчера збагачувальної фабрики «Свято-Варваринська» Тетяна Дудкіна отримала «Золоту зірку Метінвесту». На робочому місці володарки найвищої корпоративної нагороди побувала знімальна група ТК «Орбіта».

«Це була моя мрія – отримати цю нагороду. У цьому році вона здійснилася. Для мене це було несподіванко, і я дуже рада», – розповідає Тетяна Дудкіна.

Колеги кажуть, що отримана нагорода не зробила з Тетяни зірку в житті: вона як була спокійна та приваблива, такою і залишилась.

«Тетяну Юріївну знаю багато років. Вона в нас фахівець найвищого класу. Ми на неї рівняємось. Бажаємо їй успіхів, перемог та хороших результатів», – каже диспетчерка основного виробництва ЗФ «Свято-Варваринська» Наталія Скріпніченко.

Диспетчер – це та людина, яка знає про все, що відбувається на підприємстві, і керує процесами.

«Диспетчер слідкує за роботою всієї фабрики, забезпечує випуск якісного товарного концентрату, спостерігає за роботою машин, механізмів, приймає екстрені рішення, якщо виникає така необхідність», – зазначає Тетяна Дудкіна.

Працювати на збагачувальну фабрику «Свято-Варваринська» вона прийшла одразу після навчання у виші.

«Сюди прийшла після закінчення Дніпропетровського гірничого університету. Вже тут набиралася досвіду і підвищувала свою кваліфікацію», – розповідає Тетяна Дудкіна.

За цей час змінилася й фабрика: вона добудовувалась і нарощувала потужність.

«На новий рівень вийшла автоматизація. На нашому підприємстві впроваджується нове програмне забезпечення, яке суттєво допоможе диспетчеру більш оперативно керувати виробництвом», – зазначає пані Тетяна.

За роки її роботи на фабриці «Свято-Варваринська» переробила 79 мільйонів тонн рядового вугілля, відправивши кінцевому замовнику більше 43 мільйонів тонн високоякісного концентрату.

Досвідчена старша диспетчерка вміє приймати правильне рішення в будь-якій ситуації. Від таких спеціалістів, як Тетяна Дудкіна, залежить весь злагоджений процес видобутку, переробки і доставки великого вугілля.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше повідомлялося, що цього року «Золоту зірку Метінвесту» отримали ще двоє співробітників Покровської вугільної групи: гірник підземний ШУ «Покровське» Сергій Негребецький та прохідник Шахтобудівельної компанії Анатолій Фатахутдінов.