Світлана Рогозіна працює в.о. механіка контрольної бригади дільниці РЕО шахтоуправління «Покровське» і професійно займається високовольтним обладнанням. На її робочому місці побувала знімальна група ТК «Орбіта».

Робочий день Світлани Рогозіної починається о шостій годині ранку, автобус виїжджає на шахту о п’ятий. Щоб зібратися та вчасно дістатися до місця роботи, жінці доводиться прокидатися о третій годині, рідко – о пів на четверту.

Як і у всіх сучасних керівників, робоче місце Світлани Рогозіної – за комп’ютером. Тут вона виконає свій ранковий звіт, напише план роботи на день. 

Через півгодини після наряду механік дільниці спускається в шахту, де перевіряє високовольтне обладнання.

На дільниці РЕО Світлана Рогозіна працює неповних три роки, в шахтоуправлінні «Покровське» – 11. Починала машиністкою конвеєру, потім працювала у відділі перевірки якості вугілля. Закінчила Дніпровський гірничий університет і зараз трудиться там, де забезпечують роботу електротехнічних пристроїв, що використовуються для передачі електроенергії на далекі відстані.

«Мені подобається працювати в цій сфері, в чоловічому колективі, тому що я можу керувати ситуацією, керувати чоловіками в даній професій, контролювати, видавати наряди», – розповіла Світлана Рогозіна.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news розповідав про машиністку підземних установок ШУ «Покровське» Ірину Гобелкову.