До Новогродівки прибув черговий гуманітарний вантаж від Фонду Ріната Ахметова. Про це повідомляє кореспондент ТК «Орбіта».

Цього разу для жителів громади надійшло дві тисячі продуктових наборів. У кожному – товари найпершої необхідності: цукор, олія, борошно, макаронні вироби, м'ясні та інші консерви тощо.

«Ми вирішили, що ці набори отримають родини, які мають діточок від 0 до 18 років», розповіла голова гуманітарного штабу Новогродівської МВА Лілія Бєгалій.

Жителі міста в 20 кілометрах від лінії фронту кажуть, що раді будь-якій допомозі. Для більшості вона надважлива.

«Час важкий. Дякую, що допомагаєте. У мене троє дітей, і ця допомога зайвою ніколи не буває», каже житель Новогродівки Олександр.

З початку повномасштабного вторгнення мешканцям Донецької області та тим, хто тимчасово евакуювався з регіону, Фонд Ріната Ахметова передав майже 328 тисяч подібних наборів.

«У магазинах ціни зараз високі, тому це суттєва підтримка. Допомогу дають регулярно, завжди можеш розраховувати на те, що в тебе буде, навіть коли щось скінчилося», розповідає жителька Новогродівки Ольга.

Кожен набір створений з урахуванням основних потреб. Всередині – продукти харчування з довгим терміном придатності, які можуть зберігатися не лише в холодильнику.

«Діти дуже полюбляють прянички, смаколики, дуже смачний чай у гуманітарній допомозі», каже Олена.

У гуманітарному штабі Новогродівської громади піклуються, аби допомогу отримали різні верстви населення. Намагаються, щоб без уваги не залишалися пенсіонери, люди з інвалідністю та внутрішньо переміщенні особи.

«Ми співпрацюємо з Фондом вже протягом двох років, допомога надається системно. Кожен мешканець нашої громади, незалежно від віку та соціального статусу, отримує гуманітарну допомогу», – зазначає Лілія Бєгалій.

Усього близько 13 мільйонів продуктових наборів Фонд передав українцям починаючи з 2014 року. Їх доставляють на прифронтові території та в населені пункти, де знайшли прихисток вимушені переселенці. Така допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов Порятунок життів».

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.newsповідомляв, що Фонд Ріната Ахметова відправив понад 4 тисячі продуктових наборів для переселенців на Кіровоградщині.