Цього тижня бригади мобільної видачі Фонду Ріната Ахметова відправилися до Кіровоградської області. Про це повідомляється на сайті Фонду.

«На борту вантажівок – понад 4 тисячі наборів із продуктами першої необхідності. Їх отримуватимуть вимушені переселенці з різних областей, які наразі живуть у цьому регіоні. Зокрема в Новоукраїнці, Новоархангельську, Бобринці, Пантаївці, Рівному, Аджамці», – йдеться в повідомленні.

Кожен наборі містить продукти, які довго зберігаються. Це цукор, сіль, борошно, крупа, макаронні вироби, печиво, консервована квасоля, тушковане м‘ясо, паштет і соняшникова олія.

З 2014 року Фонд передав для мешканців України 13 мільйонів продуктових наборів. За цей час допомога від Фонду Ріната Ахметова, бізнесів SCM та футбольного клубу «Шахтар» охопила понад 18 мільйонів людей.

Допомога надається в рамках програми «Рінат Ахметов – Порятунок життів».

З питань отримання продовольчої допомоги територіальним громадам звертайтеся на безкоштовну гарячу лінію Фонду 0 (800) 509 001, або пишіть в месенджер Фонду http://m.me/AkhmetovFDU

Раніше повідомлялося, що для жителів Покровської громади надійшла чергова партія гуманітарної допомоги від Фонду Ріната Ахметова.