За публічного обвинувачення Красноармійської місцевої прокуратури засуджено 43-річного мешканця с. Гришине Покровського району, який вчиняв психологічне та фізичне насильство у сім’ї (ст. 126-1 КК України).

Прокурором у суді доведено, що зловмисник упродовж 2019 року систематично знущався над 67-річним батьком та 62-річною матір’ю, з якими проживав. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, він влаштовував з ними сварки, ображав нецензурною лайкою, принижував честь та гідність пенсіонерів, які за станом здоров’я позбавлені можливості самостійного пересування.

Раніше зловмисник неодноразово притягувався до адміністративної та кримінальної відповідальності за домашнє насильство та скоєння злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.

Як повідомлялось раніше, в 2019 році за знущання над батьками його вже було засуджено до одного року та шести місяців ув’язнення. Згодом чоловік вийшов за умовно-достроковим звільненням.

Під час чергового знущання, що супроводжувалось вимаганням грошових коштів на алкоголь, син залякав батьків фізичною розправою та шваброю двічі вдарив по ногах матір, яка стояла у ходунках, вкотре спричинивши їй моральні та фізичні страждання.

Суд, враховуючи доводи прокурора, визнав правопорушника винним в інкримінованому злочині та засудив до 1 року 8 місяців позбавлення волі.

Відділ інформаційної політики Донецької обласної прокуратури