2023 став роком чергових випробувань для Покровського району, як і для всієї Донеччини та України в цілому. І хоча в області й досі оголошено евакуацію, тут залишаються люди, які попри загрозу ворожих обстрілів гідно виконують свої обов'язки. Про це повідомив начальник Покровської районної військової адміністрації Володимир Замотаєв, підбиваючи підсумки року.

У Покровському районі продовжують злагоджено працювати правоохоронці, медики, рятувальники, фахівці підприємств критичної інфраструктури.

«Я дякую всім мешканцям Покровського району: волонтерам, працівникам соціальної, енергетичної сфери. Які не словом, а ділом ведуть нас до Перемоги та забезпечують надійний тил Збройним силам України», – повідомив начальник районної військової адміністрації.

Він зазначив, що наші воїни щоденно ризикують своїм життям заради майбутнього України.

«Сьогодні ми в молитвах за наших воїнів, які знаходяться на передовій. За тих, які, на жаль, знаходяться в полоні або поранені. Пам'ятаємо і вшановуємо усіх героїв, які віддали своє життя за нашу с вами державу, за наше майбутнє. Героям слава!» – зазначив Володимир Замотаєв. 

Володимир Замотаєв також звернувся до всіх жителів і гостей району з новорічними привітаннями.

«Нехай 2024 рік принесе всім нам мирне небо, без шахедів та ракет. Мирні ночі без звуків сирен. Бажаю кожному з вас здоров'я, затишку в ваших оселях. Разом ідемо до Перемоги. З Новим роком!» – привітав Володимир Замотаєв.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovs.news розповідав, що начальник Покровської МВА Сергій Добряк підбив підсумки 2023 року.