На виплати внутрішнім переселенцям у грудні передбачено понад 5,9 мільярда гривень. Про це повідомляють у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Це питання розглядалося на засіданні Координаційного штабу з питань забезпечення реалізації прав і свобод ВПО під головуванням Віцепрем’єрки Ірини Верещук.

Як повідомив представник Мінсоцполітики, платіжні документи на виплати ВПО у першому періоді поточного місяця будуть направлені до Держказначейства 15 грудня.

Йдеться про щомісячну державну допомогу на проживання, яка становить 3 тисячі гривень особам з інвалідністю й дітям і 2 тисячі гривень для всіх інших внутрішньо переміщених осіб.

«Виплата державної допомоги внутрішнім переселенцям перебуває на особливому контролі Уряду. Дуже важливо, щоб виплати ВПО надходили вчасно», – наголосила Ірина Верещук.

У Мінреінтеграції повідомляють, що протягом січня-листопада цього року вже профінансовано виплати ВПО на загальну суму 67,4 мільярда гривень. З питаннями щодо виплат можна звертатися до Мінреінтеграції на цілодобову гарячу лінію за коротким номером: 15-48.

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, кому з переселенців автоматично продовжуватимуть виплати з 1 грудня 2023 року.