У вихідні 16-17 грудня очікується переважно хмарна і тепла погода з невеликими опадами у вигляді снігу, місцями з дощем. Докладніший прогноз по регіонах України підготував кандидат географічних наук, метеоролог Ігор Кібальчич.

Субота, 16 грудня

У західних областях протягом доби подекуди пройде невеликий сніг, мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...-6°С, вдень -2...+3°С. У Карпатах вночі -5...-10°С, вдень близько 0°С.

У північних областях вночі без істотних опадів, вдень невеликий сніг, мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер західної чверті, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -6...-11°С, вдень -4...+1°С.

У центральних областях переважно без опадів, лише увечері на Полтавщині почнеться невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...-8°С, вдень -3...+2°С.

У південних областях опадів не очікується. На дорогах подекуди ожеледиця. Вітер північний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -4...+1°С, вдень -1...+4°С.

У східній частині опадів не передбачається. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -6...-11°С, вдень -1...-6°С.

Неділя, 17 грудня

У західних областях пройдуть невеликі опади у вигляді мокрого снігу та дощу. Подекуди налипання снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -2...+3°С, вдень +1...+6°С. У Карпатах вночі -2...-7°С, вдень близько 0°С.

У північних областях вночі невеликий мокрий сніг, вдень помірні опади у вигляді мокрого снігу з переходом у дощ та мряку. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -3...+2°С, вдень -2...+3°С.

У центральних областях вночі невеликий сніг та мокрий сніг, вдень мокрий сніг з дощем. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...+2°С, вдень 0...+5°С.

У південних областях та у Криму вночі без істотних опадів, вдень невеликий мокрий сніг із дощем. Подекуди туман. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -3...+2°С, вдень +2...+7°С.

У східних областях уночі невеликий сніг, вдень місцями невеликий мокрий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -5...-10°С, вдень -4...+1°С.

Раніше pokrovsk.news повідомляв, коли в Україну прийде відлига.