У Мирноградській громаді чоловікам віком від 27 до 55 років та тимчасово переміщеним особам видаються повістки для уточнення військово-облікових даних у Покровському РТЦК та СП.

Це повістка НЕ НА МОБІЛІЗАЦІЮ, пояснюють у Мирноградській МВА. 

Наразі проводиться звірка для уточнення мобілізаційного ресурсу громади. План з мобілізації, який покладається на громаду формується у відсотках згідно з даними РТЦК та СП з урахуванням тих, хто виїхав, за межі громади, хто заброньований, чоловіків з інвалідністю, які не оформили відстрочку згідно з законодавством, та інших, хто має законні підстави для відстрочки, або навіть знаття з обліку.

Якщо ви є людиною з інвалідністю і офіційно не повідомили про це РТЦК та СП, згідно з наявною інформацією ви підпадаєте під мобілізацію. Для оформлення відстрочки вам необхідно звернутись до РТЦК та СП і отримати документ про відстрочку для себе. Це актуалізує інформацію та зменшить мобілізаційне навантаження для громади.

У разі відмови від отримання повістки відповідальні особи складають акт про відмову, передають до РТЦК та СП, які роблять подання на розшук до національної поліції. Те ж відбудеться і у випадку неявки у РТЦК та СП після отримання повістки.

Згідно з наказом коменданта Донецької області - начальника Донецького зонального відділу Військової служби правопорядку від 11.12.2023 року, для виконання завдань під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану в Донецькій області надається право уповноваженим особам Донецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки і підпорядкованих структурних підрозділів здійснювати під час виконання мобілізаційних завдань перевірку документів у відповідних категорій осіб відповідно до Порядку перевірки документів в осіб, огляду речей, транспортних засобів, багажу та вантажів, службових приміщень і житла громадян під час забезпечення заходів правового режиму воєнного стану.

Раніше ми повідомляли про вручення повісток у Новогродівській громаді.