У Покровську відновлюють світлофор, який постраждав внаслідок ДТП в квітні поточного року. Про це повідомив начальник відділу транспорту Покровської МВА Андрій Луганський.

Також на перехресті вулиць Захисників України ти Дмитра Коцюбайла (колишньої Центральної) оновлюють дорожні знаки. Це фінальна частина робіт з координації руху на цій частині дороги.

«Ця ділянка руху є досить важливою для пересування як цивільного автотранспорту, так і техніки, і це питання було постійно на контролі керівників адміністрації міста», – зазначив Андрій Луганський.

За його словами, останньому етапу передував доволі значний обсяг робіт – його виконали комунальні підприємства Покровська.

«Було встановлено залізобетонну стійку, на яку монтується світлофор. До пристрою треба підключити контролер, якій буде регулювати всі світлофори в єдину систему», – повідомив начальник відділу транспорту.

Після тестування засіб регулювання руху почне працювати в звичному режимі. Це сьомий світлофор, що працює в Покровську.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв про плани відділу транспорту відновити пошкоджений світлофор на перехресті вулиць Захисників України та Дмитра Коцюбайла.