Жителів Покровської громади запрошують взяти участь у громадських обговореннях щодо реконструкції НВК №2, пошкодженого внаслідок обстрілу. Про це повідомляється на сайті Покровської міської військової адміністрації.

Громадські обговорення відбудуться в форматі онлайн 30 січня о 15.00. Аби взяти в них участь, треба заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Як вже повідомлялося, Покровська МВА разом з організацією U-LEAD працює над проєктом післявоєнної відбудови Навчально-виховного комплексу №2, який зазнав серйозних пошкоджень внаслідок обстрілу в листопаді 2022 року.

Згідно з проєктом, розробку якого взяли на себе міжнародні партнери, НВК №2 складатиметься зі школи та дошкільного підрозділу.

«Навчальний заклад передбачає також будівництво протирадіаційного укриття з класами та зонами рекреації. Це буде школа під школою, побудована за ізраїльською технологією та враховуючи усі вимоги сучасності», – розповіла заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова.

Під час розробки проєкту також були враховані умови інклюзивної освіти. Планується будівництво ліфта, на першому поверсі розміститься спортивна зала, їдальня та мультифункціональний простір: кінотеатр та бібліотека. На другому та третьому поверхах планується розташувати навчальні класи. Родзинкою навчального закладу стане зимовий сад.

Аби почути думки кожного мешканця громади щодо проєкту відбудови НВК №2, були ініційовані громадські обговорення.

Деякі деталі проєкту реконструкції навчального закладу – на інфографіці.

З презентацією проєкту можна ознайомитися тут. Більш детально про плани відбудови НВК №2 – за посиланням.