Сьогодні дві гуманітарні організації, а саме Solidarités International і ГО «Аваліст» у партнерстві з Save the Children проводили реєстрацію на надання фінансової допомоги мешканцям Покровська, які постраждали внаслідок останнього обстрілу 13 жовтня. Про це повідомили у Покровській міській військовій адміністрації.

Сума допомоги складає 10800 грн на кожного члена постраждалої родини.

«Сьогодні було зареєстровано близько 100 родин. Протягом наступних двох тижнів гроші будуть нараховані за допомогою міжнародної системи MoneyGram. Це доволі проста система, потрібно тільки мати СМС-код для отримання цієї допомоги. В будь-якому відділенні банку міста можна отримати кошти. Документи, які потрібно мати при собі при реєстрації: це паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження кожної дитини, довідку ВПО (за наявності такого статусу). Гроші зараховуються за допомогою ідентифікаційного коду людини, і в банку отримуються також по ньому в цій системі», - зазначила менеджер базових потреб та фінансової допомоги Донецького регіону «Solidarités International» Наталя Перелешина.

Спеціалісти організації чекатимуть на вас ще й завтра, 20 жовтня, з 09:00 до 12:00.

Для реєстрації в ГО «Аваліст» необхідно особисто звернутися з паспортом, ІПН, свідоцтвом про народження дітей. Реєстрація триває 15 хвилин. Грошові перекази люди отримають впродовж двох тижнів. Нарахування здійснюються на картки або через банківський переказ, який можна отримати у будь-якому відділенні Райффайзен Банку.

Спеціалісти ГО «Аваліст» чекатимуть на вас завтра, 20 жовтня, з 09:00 до 15:00.

Раніше ми повідомляли, що ГО «Аваліст» допоміг жителям Родинського, чиї домівки пошкоджені обстрілом 21 вересня.