Покровська міська військова адміністрація ще в червні підписала меморандум з благодійним фондом «Діалог Громад», аби жителі могли отримувати безоплатну правову допомогу. Детальніше розповів начальник Покровської МВА Сергій Добряк.

«Це первинна юридична допомога, але є і точковий супровід окремих родин. Багато людей не мають правовстановлюючих документів на квартири чи домівки. Наприклад, документи згоріли», – каже Сергій Добряк.

Одним з основних напрямків співпраці адміністрації з благодійниками є створення громадського центру правосуддя та надання первинної правової допомоги населенню. Особлива увага приділяється вразливим категоріям.

«В той час, коли вони в морально складному становищі, юрист виступає і як психолог, який проведе людину по всіх інстанціях. Покаже, які документи потрібні, подекуди сам подзвонить. Але зробить так, щоб людина отримала те, що має отримати», – пояснив директор БФ «Діалог Громад» Олександр Магдаліц. 

Фахівці постійно зустрічаються з покровчанами, чиї оселі постраждали від ворожих атак, аби розповісти їм детальніше про умови отримання компенсації, зокрема в межах програми «єВідновлення» через застосунок «Дія».

«Фахівці проєкту знаходяться в Покровську, Києві та Дніпрі. І можуть супроводжувати наших бенефіціарів і за кордоном. Тобто ті, хто не може зателефонувати на гарячі лінії, прийти очно поговорити, мають можливість зайти через месенджери, telegram-бот, отримати консультування», – додав Олександр Магдаліц. 

«Ми отримуємо відгуки від людей, що вони дійсно задоволені цим юридичним сервісом. Впевнений, що будемо плідно співпрацювати і наступного року», – додав Сергій Добряк.

За безоплатною правовою допомогою до фонду можна звертатися за номерами телефонів:

097-400-59-68,

096-038-97-94,

096-038-97-92.

Детальніше про роботу благодійного фонду – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що в Покровську відкрилася ресурсна кімната, де психологи працюватимуть над збереженням ментального здоров'я дітей і дорослих.