У Мирнограді намагатимуться запобігати спробам самогубства серед дітей та підлітків. Про це йшлося на апаратній нараді в міській адміністрації – повідомляє кореспондент ТК «Орбіта». 

Начальниця служби у справах дітей Мирноградської міської ради Ганна Смикова повідомила, що в місті були зафіксовані дві спроби суїциду серед підлітків.

«Дві спроби самогубства: дівчина 15 років і хлопець 17 років. Усі діти живі. Одна дитина за клопотанням служби у справах дітей направлена на оздоровлення до Хмельницької області. І одна з опікуном виїхала до евакуації», – розповіла Ганна Смикова. 

За її словами, в громаді працюватиме координаційна рада, де будуть розглядати заходи з попередження таких випадків.

У ході наради також обговорили, що в громаді працюють пункти незламності.

Для 1615 мирноградських дітей планують придбати подарунки до Нового року.

Директорка КНП «Мирноградська ЦМЛ» Ольга Гостєва розповіла, що у лікарні тривають ремонти, медзаклад отримав частину обладнання.

«Отримали наркозно-дихальні апарати, закуплені за кошти міського бюджету, на суму 7 мільйонів 260 тисяч гривень. Розпочали поточний ремонт для усунення аварійного стану вхідної групи хірургічного корпусу», – зазначила Ольга Гостєва.

Також обговорили, що в громаді завершено третій етап ремонту доріг. Усього виконано ямковий ремонт на 39 вулицях, роботи коштували 18 мільйонів 400 тисяч гривень.

Детальніше про питання, які обговорили під час апаратної наради – в сюжеті ТК «Орбіта». 

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що начальник Покровської МВА Сергій Добряк провів черговий особистий прийом городян