Тетяна Мілард. Фото: projectkonstantin

У Дніпрі попрощалися з волонтеркою з Великої Британії Тетяною Мілард, яка 9 жовтня загинула в ДТП у Покровському районі на Донеччині. Про це повідомляє «Суспільне».

Нагадаємо, 9 жовтня в селі Гришиному жінка – водій автомобіля Range Rover, рухаючись по греблі ставка, з’їхала у воду та загинула на місці події.

Як розповів Суспільному її родич Андрій, в день своєї загибелі жінка везла з Великої Британії автівку військовим, за кермом перебувала 15 годин. За 100 кілометрів від Слов’янська Тетяна заїхала на ділянку дороги, на якій проводили ремонт.

«Навігатор повів Тетяну через дамбу, тому що налаштований так, не знаю. Тетяна була дуже втомлена. Її ренджровер розвернуло, й вона потрапила у водойму», – каже Андрій.

Чоловік Тетяни Кріс розповів, що вона народилася в Бахмуті. 14 років тому переїхала навчатися до Великої Британії. Там стала професійною масажисткою та відкрила бізнес. Але з початком повномасштабного вторгнення, не вагаючись, повернулася до України та почала волонтерити.

«Таня сказала мені, що вона не може припинити допомагати, що неможливо дивитися, як усі ці люди страждають, вмирають. Тож вона взяла гроші, поїхала до Польщі, купила машину швидкої допомоги, яку вона наповнила медичною допомогою. Її знали як «Ангел Бахмута» серед наших людей, «Принцеса-воїн» Таня, Танюшка», – каже чоловік волонтерки.

Сестра Олена розповідає, коли загинув один з військових, Тетяна разом з побратимами створила благодійний фонд. У Великій Британії збирала кошти та закуповувала необхідні речі для захисників.

«Вона приїжджала для того, щоб зібрати гроші, й заробляла сама їх. Вона дуже багато працювала, щоб вкласти максимум, скільки вона може», – розповідає сестра загиблої.

За словами Олени, минулого року Тетяна пройшла курси тактичної медицини та допомагала в зоні бойових дій, але рідним певний час нічого про це не казала.

«Вона казала, що я те саме роблю, ну трішки більше допомагаю. Ну а потім приходили фотки з лісу й повідомлення «Помоліться про нас». Вона завжди була така натхненна та впевнена в собі», – каже Олена.

Тетяна Мілард разом з військовими. Фото: projectkonstantin

Військовослужбовець Денис розповів, що вони разом з Тетяною цього літа під Кремінною рятували поранених.

«Було багато поранених, й вона вивозила: забрала, вивезла, привезла, знову. Й це могло майже добу таке тривати. Вона просто візьме, обійме – й ти вже знову, як то кажуть, на заряді, на позитиві. Вона дійсно, як янгол, була у нас у лісі. Вона з нами майже чотири місяці пробула. Це дуже важка втрата», – каже Денис.

Фото: Суспільне Дніпро

За словами сестри, родина планує продовжити справу Тетяни – допомагати українським військовим.

«Вона дуже хотіла довезти цей пікап. Ми просто дуже хочемо, щоб те, що вона почала, вона нарешті доїхала. Тобто, в такому духовному сенсі. Ми оголосили збір на нову автівку, яка має доїхати», – сказала Олена.

Олена зазначила, що прощання відбудеться також в Києві, а поховають Тетяну Мілард у Великій Британії.

Раніше повідомлялося, що волонтер з Мирнограда отримав автівку для допомоги жителям гарячих точок Донеччини.