Покровськ захищає програму розвитку громади у 2024 році. Серед іншого в ній передбачені ремонти доріг, модернізація котелень, запланована оптимізація системи водо- та теплопостачання. Про це розповів заступник начальника Покровської міської військової адміністрації Олексій Стебель.

«Взагалі по усіх напрямках діяльності нашої громади є досить амбітні плани щодо розвитку. Сподіваюсь, що після того, як ми будемо розуміти, на яку суму співфінансування від держави зможемо розраховувати, то презентуємо усі програми, які хочемо реалізувати», – розповів Олексій Стебель.

Він зазначив, що завдання військової адміністрації – створити комфортні умови для мешканців громади. Проекти, реалізація яких почалась минулого року, будуть продовжені і в 2024-му.

«Маємо стратегію розвитку громади на рік, на три, на п'ять і більше. У 2023 році ми ліквідували найбільш кричущі проблеми – це погане теплопостачання, погане водопостачання. Якщо ви пам'ятаєте, рік тому води або взагалі не було, або вона йшла десь на четвертий день. Сьогодні в нас вода йде кожен день», – зазначає заступник начальника Покровської МВА.

Умови водопостачання кращими не стали, але проведена оптимізація дозволяє громаді отримувати воду в достатньому обсязі. Те ж саме можна сказати і про теплопостачання.

«Більше половини опального сезону пройшло, і всі 100% громадян отримують тепло. Звернень щодо якихось проблемних питань поки не було», – каже Олексій Стебель.

При цьому іноді доводиться робити і незаплановану модернізацію опалювальної системи. Так, після літнього ремонту збільшилась потужність котельні №14 – і зараз вона забезпечує теплом абонентів іншої котельні, яка нещодавно зазнала суттєвих пошкоджень після російського обстрілу.

Раніше Pokrovsk.news повідомляв про плани щодо ремонту покровських доріг.