Військовослужбовець Михайло Прищепа з Донеччини отримав нагороду Головнокомандувача Збройних сил України. Про це повідомили в Донецькому обласному ТЦК та СП.

Майор Михайло ПРИЩЕПА був призваний на військову службу ТЦК та СП Донецької області у січні 2022 року. З 2023 року проходить військову службу на посаді заступника командира військової частини з артилерії військової частини А7272.

З 26 лютого 2022 року бере участь у відбитті збройної агресії російської федерації. Виконував бойові завдання у Донецькій області.

За час проходження служби зарекомендував себе з найкращого боку – високопрофесійним, ініціативним і наполегливим у оволодінні й закріпленні військових навичок військовослужбовцем, має і вміло використовує набутий бойовий досвід, дорожить честю і гідністю військовослужбовця Збройних Сил України, має заслужений авторитет серед побратимів.

Відповідно до бойового розпорядження командира військової частини перебуваючи на посаді командира мінометної батареї, професійно виконуючи свої обов’язки і керуючи підрозділом в районі оборони н.п. Олександропіль було знищено ВОП противника, диверсійно-розвідувальні групи, заміна особового складу противника на позиціях, техніка та мінні загородження, враження противника, який наступав на сусідній підрозділ.

Був поранений і після лікування повернувся в стрій.

За виконання завдання був нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест».

Раніше повідомлялось, що нагороду Головнокомандувача ЗСУ отримав військовослужбовець Стас Крамарчук з Покровська.