Військовослужбовець Станіслав Крамарчук з Покровська отримав нагороду Головнокомандувача Збройних сил України. Про це повідомили в Донецькому обласному ТЦК та СП.

Солдат Станіслав Крамарчук був призваний на військову службу Покровським РТЦК та СП у липни 2023 року. З жовтня 2023 року проходить військову службу на посаді водія-радіотелефоніста відділення ударних безпілотних авіаційних комплексів взводу ударних безпілотних авіаційних комплексів роти ударних безпілотних авіаційних комплексів військової частини А7037.

З 21 липня 2023 року бере участь у відбитті збройної агресії російської федерації. Виконував бойові завдання у Донецькій області.

30 жовтня 2023 року входив до розрахунку ударних безпілотних авіаційних комплексів FPV. При виконанні бойового завдання було виявлено розташування ворожої 122-мм гаубиці Д-30 у лісосмузі в районі населеного пункту Верхньоторецьке Покровського району Донецької області. Влучним ударом гаубиця була пошкоджена.

За виконання завдання Станіслав Крамарчук був нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Золотий хрест».