Мер Маріуполя Вадим Бойченко представив проєкт Mariupol Reborn на Київському економічному форумі в Брюсселі. Про це повідомляється на офіційному сайті проєкту.

Найбільший у Східній Європі форум об’єднує представників бізнесу, влади та суспільства для обговорення головних економічних питань України. Під час заходу Вадим Бойченко закликав  партнерів та міжнародних донорів об'єднатися навколо відродження Маріуполя після звільнення міста від ворога.

Проєкт Mariupol Reborn реалізовує Маріупольська міська рада за інвестиційної підтримки SCM Ріната Ахметова та міжнародних донорів. Команда експертів Маріупольського муніципалітету працює над розробкою наймасштабнішого з часів Другої Світової війни Плану відродження міста. Він складається з різних етапів – від Плану швидких дій, які необхідно вжити для стабілізації ситуації одразу після звільнення міста від окупантів, до будівництва нового Маріуполя з сучасними економічними можливостями. Для його реалізації необхідна підтримка країн Європи, міжнародної спільноти та великого бізнесу.

«Разом з маріупольцями ми сформували План Mariupol Reborn – це чіткий план бачення швидкого відновлення та відродження Міста-Героя Маріуполь. Країни Європи мають успішний досвід відновлення. Їхня експертиза допоможе відбудувати Маріуполь. Завдяки їй хочемо зрозуміти, чи все ми врахували та чи у правильному напрямку крокуємо. Ми прагнемо побудувати новий світ – без ярма радянщини. Це нові школи, лікарні, економіка, розвиток і наше спільне прагнення бути разом з європейською спільнотою», – зазначив Вадим Бойченко.

Раніше повідомлялося, що проєкт «Серце Азовсталі» Ріната Ахметова купує квартири для оборонців Маріуполя з інвалідністю.