У Новогродівці внаслідок ракетного обстрілу пошкоджено 3 будинки і адміністративну будівлю. Про це повідомив начальник Донецької обласної військової адміністрації Вадим Філашкін у звіті про оперативну ситуацію в області на ранок 12 лютого.

«Покровський район. У Селидовому поранено 3 людини, пошкоджено 15 приватних будинків. У Гострому Курахівської громади пошкоджено багатоповерхівку і 2 приватні будинки. Новогродівка зазнала ракетного удару – пошкоджено 3 будинки і адмінбудівлю. Зафіксовано поодинокі обстріли Авдіївки, обстріляні Красногорівка, Георгіївка і Костянтинівка Мар'їнської громади», – повідомив Вадим Філашкін.

У Краматорському районі в Рай-Олександрівці Миколаївської громади пошкоджено газогін, обстріляні околиці Лиманської та Костянтинівської громад.

У Бахмутському районі пошкоджені 3 приватні будинки в Часовоярській громаді. У Соледарській громаді під вогнем Роздолівка, Федорівка і Васюківка. У Званівській громаді обстріляні Переїзне і Верхньокам'янське. У Сіверську пошкоджено 3 будинки.

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що внаслідок обстрілу Селидового, який стався 12 лютого близько 00:30, поранено бабусю та двох її онуків.

Також повідомлялося, що росіяни обстрілювали Новогродівку ввечері 10 лютого. Тоді в місті були зруйновані або пошкоджені 50 приватних домоволодінь, 6 багатоквартирних будинків та адміністративна будівля.