Сьогодні, 10 лютого, вугледобувним підприємствам спрямовано 163 млн. грн для погашення заборгованості із заробітної плати та внесення обов’язкових платежів, пов’язаних з виплатою заробітної плати за грудень 2019 року відповідно до проведеної інвентаризації. Про це повідомляється на сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля.

Кошти отримають підприємства: ДП «Шахта ім. М.С.Сургая», ДП «ШУ «Південнодонбаське №1», ДП «Мирноградвугілля», ДП «Селидіввугілля», ДП «Торецьквугілля», ДП «Первомайськвугілля», ПАТ «Лисичанськвугілля», ДП «Львіввугілля», ДП «Волиньвугілля».

У 2020 році відповідно до витягу з розпису асигнувань загального фонду Державного бюджету на 2020 рік, затвердженого Міністерством фінансів України 13.12.2019, за бюджетною програмою «Реструктуризація вугільної галузі» за КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)» передбачено 1 962 746,1 тис. грн, які планується спрямувати на виплату заробітної плати та погашення заборгованості з неї.

Усі кошти для розрахунків із шахтарями будуть на казначейських рахунках найближчим часом.

Нагадаємо, минулого тижня заборгованість по зарплаті на ДП «Мирноградвугілля» призвела до того, що шахтарі «Капітальної» розпочали підземний страйк. Завершили його лише після того, як на їх банківські картки почали надходити кошти. До того ж гірникам пообіцяли, що це не останній транш і найближчим часом вони отримують ще кошти.