Бренд H&M повернеться до України вже цього місяця. Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України.

«Цього тижня наші дипломати у Стокгольмі отримали остаточне підтвердження, що українські магазини H&M, які були закриті у зв’язку з повномасштабним вторгненням Росії, почнуть відновлювати роботу вже в листопаді цього року», – повідомляють у МЗС.

Зазначається, що повернення міжнародних гігантів, таких як H&M, IKEA та інших – одна з цілей української дипломатії сьогодні та одне з найочікуваніших рішень для українців. Перемовини з провідними міжнародними брендами про їхнє повернення до України систематично ведуться із травня 2022 року.

«Ми підтримуємо постійний контакт з IKEA, H&M, Inditex (Zara, Bershka, Massimo Dutti, Stradivarius, Pull&Bear). Як один із найбільш успішних результатів можу навести приклад торішнього повернення McDonald’s. Це все відбувається завдяки дипломатичній роботі та публічним кампаніям. Робота з повернення ІКЕА активно триває, і я розраховую, що за цим напрямом скоро також будуть хороші новини», – розповів міністр Дмитро Кулеба у коментарі для The Village Україна.

Раніше повідомлялося, що мережа «АТБ» повертається на Донеччину: планується відкрити два магазини, у Покровську та Добропіллі.