Покровській школі дзюдо виповнилось 40 років. Про це повідомив старший тренер-викладач з дзюдо Покровської ДЮСШ Микола Колчин.

Саме з Миколи Колчина, заслуженого працівнику фізичної культури і спорту України та тренера вищої категорії, бере свій початок Покровська школа дзюдо. За 40 років підготовлено чотири майстри спорту міжнародного класу, 45 майстрів спорту України, понад 400 кандидатів та 13 призерів світових та європейських змагань. Понад 20 вихованців працюють тренерами та продовжують передавати свій досвід.

«В усіх видах спорту є щось, а в дзюдо є все. Зараз у мене учнів мало – 38 дітей, з іншими в онлайн-режимі підтримуємо зв'язок по всьому світу. У мене завжди по 100 людей групи були», – каже Микола Колчин.

«Ми як його вихованці продовжуємо цю добру справу, тренуємо дітей, їздимо на змагання. Завдяки дзюдо діти навчаються бути вихованими, чемними та дисциплінованими», – додав тренер-викладач Покровської ДЮСШ Антон Дугельний.

Тренування в школі дзюдо зазвичай динамічні та вміщують різноманітні вправи для розвитку гнучкості, координації, силових та аеробних навичок. Тут вихованці розвивають м'язи, покращують стійкість та загальний тонус організму.

До того ж дзюдо допомагає концентрувати увагу, керувати своїми емоціями в стресових ситуаціях, стратегічно мислити та швидко приймати рішення. А ще виховує в учнях принципи чесності та пошани.

З нагоди 40-річчя школи дзюдо начальник управління сім'ї, молоді та спорту Покровської МВА Віталій Щербинка вручив тренерам та спортсменам пам’ятні нагороди та відзнаки від міської військової адміністрації.

«Не одне покоління виховувалось на цьому виді спорту. Хочу побажати, щоб він і надалі розвивався, приносив високі спортивні результати й допомагав мешканцям громади займатися фізичною культурою та спортом», – зазначив Віталій Щербинка.

Детальніше про Покровську школу дзюдо – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що покровський гирьовик Леон Білицький виборов 3 золоті медалі на Чемпіонаті світу