Кікбоксери з Мирнограда привезли з Чемпіонату світу сім золотих, срібну та бронзову медалі. Деталі розповів голова федерації кікбоксингу Мирнограда Євген Андрусенко.

Чемпіонат світу з кікбоксингу проходив з 25 по 29 жовтня в Італії. Мирноградські спортсмени були на змаганнях єдиними представниками Донеччини.

«У Чемпіонаті взяли участь 2600 спортсменів з 54 країн. Збірна команда України виборола третє загальнокомандне місце», – повідомив Євген Андрусенко.

Сам Євген теж виступав на змаганнях. Він виборював перемогу, але в фіналі поступився поляку.

Три золоті медалі привезла до Мирнограда Анастасія Вечеря. Зі своїх п'ятнадцяти років вона вже десять займається кікбоксингом. Тренер каже, що Анастасія дуже цілеспрямована і знає ціну своєї перемоги.

«Було важко, але ми найсильніші. Я пройшла свій перший шлях – це того варте. Це все заслуга тренера, дуже йому вдячна», – каже Анастасія Вечеря.

Ілля Боровіков провів 9 важких боїв і також виборов три золоті медалі. Ще одне «золото» – в Михайла Коваленка, який усього рік займається кікбоксингом.

Попереду в мирноградських спортсменів – Чемпіонат України.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news розповідав, що бодібілдерки з Добропілля здобули золоту та срібну медалі на Чемпіонаті світу.