Метінвест з вересня минулого року активно співпрацює з командою професійних інструкторів PULSE – благодійної організації, що навчає українських воїнів тактичній медицині. У межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова на розвиток тактичної медицини Метінвест спрямував 10,6 млн гривень, а з моменту повномасштабного вторгнення життєво важливі знання від PULSE загалом отримали понад 18 тисяч людей. Про це повідомляють у пресслужбі компанії Метінвест.

«Надзвичайні ситуації на війні – у порядку речей. Щоб зберегти життя героїв, які захищають мирних українців від російської орди, Метінвест фінансує системні та вичерпні курси для наших військових», – повідомляють у компанії.

Команда PULSE плідно співпрацює з військовими, в тому числі – з силами спеціальних операцій. Фахівці організації навчають за стандартами Tactical Combat Casualty Care (ТССС). Саме ці стандарти дозволили американській армії значно скоротити втрати під час бойових дій в Іраку та Афганістані. 

Відповідно до стандартів ТССС було розроблено декілька рівнів підготовки персоналу для надання допомоги в умовах бойових дій: від базових, необхідних кожному військовому, до просунутих знань, адаптованих для немедичних фахівців. Під час курсу всі учасники виконують практичні вправи та відпрацьовують симуляційні сценарії, щоб розвинути здатність швидко та чітко реагувати на бойові травми в реальному житті. Крім цього, командою PULSE завершено підготовку понад 250 медиків, які навчалися більш продвинутим медичним маніпуляціям.

ДОПОМОГА В ЦИФРАХ

Понад 900 тренінгів провів PULSE за час повномасштабної війни, навчивши надавати допомогу на полі бою 18074 людей.

Наприклад, у червні 2023 року спеціалісти PULSE провели навчання для бійців 73 морського центру СпП імені кошового отамана Антіна Головатого. Завдяки підтримці Метінвесту ще більше наших захисників зможуть повернутися живими, навіть отримавши критичні поранення.

У масштабі країни

«Активно співпрацюючи з PULSE, а також з FAST Перша допомога і спецпідготовка, Метінвест допомагає, щоб якомога більше українців усвідомили важливість першої допомоги. Зокрема, у травні співробітники компанії взяли участь в першому в Україні Дні зупинки кровотеч. Масштабний тренінг привернув увагу громадськості та потрапив до Книги Рекордів України як найбільша тематична онлайн-подія», – повідомляють у Метінвесті.

На підприємствах

На підприємствах Метінвесту техніці безпеки завжди приділялась чимала увага. Однак, з настанням повномасштабної війни, якість знань та кількість тренінгів збільшилася в рази. Компанія поставила за мету, щоб у кожній зміні та бригаді була щонайменше одна людина, здатна надати дійсно якісну допомогу в будь-якій надзвичайній ситуації. Минулого року тренінги пройшли на 17 підприємствах Групи. Сумарно необхідні знання отримали понад 2,5 тисячі співробітників.

Ця робота продовжується і у 2023 році: наразі понад 22 тисячі метінвестівців навчилися використовувати індивідуальні кровоспинні турнікети. Також коштом підприємств регулярно проводиться закупівля сучасних ЗІЗ. 

ЦИФРА

695 індивідуальних аптечок з турнікетами придбав ПівнГЗК для працівників, залучених у роботах підвищеної небезпеки.

Також, щоб покращити навички, для працівників компанії було створено якісний та зрозумілий відеокурс із надання екстреної домедичної допомоги – повідомляють у Метінвесті.

Раніше повідомлялося, що Метінвест за 1,5 року війни спрямував на підтримку України 4 млрд грн, з них 2 млрд грн – на потреби армії в межах мілітарної ініціативи Сталевий Фронт Ріната Ахметова.