Родина з Мирнограда потребує допомоги для лікування маленького сина Назара від ахондроплазії. Деталі розповіла мама хлопчика Кароліна Губарева. 

Сину Кароліни один рік і сім місяців. Уперше Кароліна занепокоїлась здоров'ям Назарчика ще під час вагітності, коли у нього помітили невелике відставання у розвитку.

Хоча вагітність проходила нормально, пологи видались складними, і малюка забрали до реанімації. Потім для нього настав період нескінченний медичних обстежень, візитів до лікарні, курсів реабілітації та сеансів масажу.

На початку 2022 року родина евакуювалась до Вінниці, де продовжила обстеження сина. Там у Назарчика діагностували ахондроплазію. У Дніпрі, куди згодом переїхала родина, цей діагноз підтвердили.

Основні навички давались хлопчику із запізненням, але він всьому навчився. У 4 місяці він вже міг тримати голівку, у 10 – сидіти, а в рік і два місяці почав ходити, а потім і бігати.

При ахондроплазії максимальний зріст у дорослого не більше 1 метра 20 см, тож після довгих пошуків батьки знайшли лікарню в Києві, де проводять операції з подовження кісток.

«Апарати ставляться на ніжки, подовжується кість. Перша операція проходить в 3 роки. Ми вже вирішили почати збирати. Звернулись до клініки: одна операція коштує 12 тисяч доларів, а їх потрібно три, тобто 36 тисяч доларів», – пояснює Кароліна. 

На першому етапі операційного втручання лікарі працюють над стегном, на другому – над передпліччям, на третьому – над гомілкою. Кожне втручання додає від 7 до 9 см до зросту. Завдяки цьому хлопчик зможе стати вищим на приблизно 30 см і відновити пропорції тіла.

Родина впевнена, що за це варто боротися. Допомогти маленькому Назарчику можна не тільки матеріально, але й розповсюджуючи інформацію про збір коштів у соціальних мережах.

Картка UNIVERSAL BANK

5375 4112 0964 8836

Кароліна Губарева

Детальніше  – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що родина постраждалого 7 серпня рятувальника збирає кошти на його реабілітацію.