Фахівці КП «Покровська стоматологічна поліклініка» безоплатно надають стоматологічні послуги дітям та дорослим пільгових категорій. Про це повідомляють у Покровській міській військовій адміністрації.

Такі послуги можуть отримати як місцеві жителі, так і ВПО в межах програми «Доброзичлива медицина», яка діє в Покровській громаді.

Зокрема, за кошти з місцевого бюджету планово-лікувально-хірургічна та ортопедична допомога надається ветеранам та інвалідам війни, учасникам бойових дій та членам сімей загиблих учасників бойових дій, особам з інвалідністю 1-2 груп, а також ветеранам праці та пенсіонерам старше 65 років, які отримують мінімальну пенсію за віком. 

«Тобто пацієнти, які належать до пільгових категорій, отримують консультацію фахівців та лікувальні послуги, серед яких: знеболювання, лікування карієсу, чистка каналів, пломбування, видалення зубів (окрім атипового), біопсія новоутворень, а також протезування», – зазначають у міській адміністрації.

За словами директорки КП «Покровська стоматологічна поліклініка» Ганни Кордюкової, послугами медзакладу скористалися 1236 пацієнтів пільгових категорій, серед яких 92 – щодо ендопротезування. 

Невідкладна допомога, за її словами, надається безоплатно всім пацієнтам, які звернулись до Покровської стоматологічної поліклініки з гострим болем, що загрожує їх життю.

«За підтримки Покровської МВА надання екстреної допомоги є безоплатною для всіх вразливих верств населення, навіть тих, хто не належить до пільгової категорії. Аби скористатись стоматологічними послугами, пацієнтам потрібно мати при собі певний перелік документів, що підтверджують їх особу та приналежність до певних категорій. За детальною інформацію необхідно звернутись до реєстратури поліклініки», – зазначила Ганна Кордюкова. 

Поліклініка працює щодня з 8.00 до 15.30, у вихідні з 9.00 до 13.00, послуги надають 12 фахових спеціалістів.

Детальніше – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що в Покровську під час наради з керівниками медзакладів було підбито підсумки минулого року та окреслено плани на 2024-й.