Наступного тижня, з 23 по 29 жовтня, в Україні очікується нестійка та досить тепла погода з дощами, а подекуди – з грозами. Відповідний прогноз підготував для METEOPROG.com кандидат географічних наук, метеоролог Ігор Кібальчич.

«Активне надходження повітряних мас із південної Європи забезпечить досить високий температурний фон в нашій країні протягом усього тижня. Найбільш високі показники традиційно очікуються у південних, центральних та місцями у західних регіонах», – зазначає синоптик.

За його словами, переміщення атмосферних фронтів та баричних улоговин призведе до випадання дощів різної інтенсивності.

«В окремих районах впродовж тижня може випасти місячна норма опадів, а за рахунок високої температури не виключені й локальні грози. Вночі та вранці будуть складатися сприятливі умови для туманів, особливо у центральних, західних та південних областях», – повідомляє Ігор Кібальчич.

У понеділок, 23 жовтня, у північних областях та на північному сході України пройдуть невеликі короткочасні дощі, місцями можливі грози. На решті території без істотних опадів. Вітер західної чверті, 7-12 м/с, у північних областях вранці та вдень місцями пориви, 15-20 м/с. Температура повітря вночі +7…+12°С, вдень +13…+18°С. У південних, центральних та східних регіонах вночі +11...+16°С, вдень +21...+26°С, у Криму до +28°С.

У вівторок, 24 жовтня, переважно без опадів, лише вночі та вранці на Півночі Лівобережжя місцями пройдуть невеликі дощі. Вітер північно-західний, у західних областях південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі у північних та західних областях +4…+9°С, у південній половині та на сході +9…+14°С. Вдень максимальна температура досягне +10…+15°С, у західних та південних регіонах +15…+20°С.

У середу, 25 жовтня, вночі у західних областях, вдень на більшій частині території країни пройдуть дощі, подекуди значні. Вітер південно-східний, у західних областях північний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі у західних та південних областях +9…+14°С, на решті території +3…+8°С. Вдень температура коливатиметься в межах +8…+13°С, на півдні та у Криму +15…+20°С.

У четвер, 26 жовтня, в Україні утримається волога нестійка погода з дощами, на Лівобережжі опади будуть значними, на крайній півночі можливий мокрий сніг. Вітер змінних напрямків, 3-8 м/с. Температура повітря вночі від 0°С на крайній півночі України до +16°С в Одеській області та Криму. Вдень від +3°С на півночі країни до +20°С у Криму.

У п'ятницю, 27 жовтня, вночі у північних та східних областях очікуються дощі, місцями з мокрим снігом. Вдень та ввечері у західних, південних, а також у Черкаській та Київській областях пройдуть дощі, подекуди значні. На Одещині та у Криму можливі грози. Вітер південно-східної чверті, 7-12 м/с. Температура повітря вночі +3…+8°С, вдень +7…+12°С, на півдні +13…+18°С.

У суботу, 28 жовтня, на більшій частині країни утримається дощова погода, на Лівобережжі місцями значні опади. Вітер переважно західної чверті, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +5…+10°С, вдень +10…+15°С, у західних та південних областях +14…+19°С.

У неділю, 29 жовтня, вночі без істотних опадів, вдень у західних та південних регіонах очікуються короткочасні дощі, місцями грози. Вітер південний / південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +7…+12°С, вдень +13…+18°С.

Раніше повідомлялося, що опалювальний сезон для багатоповерхівок Покровська розпочнеться з 1 листопада.