До Покровська завдяки гуманітарній місії «Проліска» надійшов теплий одяг від Агентства ООН у справах біженців. Про це повідомив консультант у сфері захисту та соціальних питань ГО «Проліска» Віталій Воскобойник. 

«Допомогу отримують внутрішньо переміщені особи, які були евакуйовані із зони проведення бойових дій, а також матері-одиначки та багатодітні сім'ї, які постраждали від військових дій», – пояснив Віталій Воскобойник. 

Нині у Покровську проживає чимало громадян, які опинились у складних життєвих обставинах. Вони покинули свої рідні міста, взявши з собою лише невеликий багаж, і не всі зараз можуть дозволити собі придбати якісь речі.

«Грошей немає особливо все це купувати. Житло орендуємо, тому це дуже важлива допомога для нас. Теплий одяг знадобиться: джинси, светри – все тепле», – розповіла переселенка з Авдіївки. 

Усього надійшло близько 500 одиниць одягу для дорослих та дітей різного віку. Речі до цього їх ніхто не вдягав – усе нове, з бирками. Кожен мав можливість взяти на одну особу набір з трьох предметів гардеробу.

Гуманітарна місія «Проліска» регулярно допомагає мешканцям Покровської МВА. Вона не тільки надає одяг, продукти та гігієнічні набори, але й забезпечує будівельними матеріалами тих, чиї будинки постраждали від обстрілів.

Детальніше про допомогу – в сюжеті ТК «Орбіта».

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що Фонд Ріната Ахметова відправив понад 4 тисячі продуктових наборів для переселенців на Кіровоградщині.