Сьогодні завдяки підтримці Донецької ОВА та благодійників чергова група дітей з Покровської та Авдіївської громад відправилась на відпочинок. Про це повідомили у Покровській МВА.

28 учнів Покровської громади вже виїхали на оздоровлення та відпочинок до санаторію у м. Яремче. Супроводжують дітей медичні працівники та дорослі.

Діти відпочиватимуть серед гір та мальовничої природи місяць. На них чекає навчання, екскурсії та робота над ментальним здоров’ям.

За словами заступниці начальника Покровської МВА Маргарити Ідрісової, під час першого заїзду школярі отримали позитивні емоції.

«Дітям зараз необхідно дарувати позитивні емоції. Впевнена, гірська місцевість, свіже повітря підуть їм на користь. Поїздка дасть можливість відпочити від постійних сирен і обстрілів та перезавантажитися психічно. Дякуємо голові Донецької ОВА Вадиму Філашкіну та організації «Співдружність України», БО «Люкрейн» за підтримку та можливість організувати корисне та цікаве дозвілля для мешканців нашого регіону. Оздоровлення дітей - це надважливо, особливо в нинішніх умовах, коли багатьом родинам потрібна реальна підтримка», - зауважила Маргарита Ідрісова.

Відправитись на відпочинок мав змогу кожен охочий учень Покровської та Авдіївської громад, без вікових обмежень та відбору.

Раніше pokrovsk.news повідомляв, що у лютому 48 дітей з Покровської та Авдіївської громад вирушили на відпочинок в Карпати.