Наступного тижня, 18-24 грудня, в Україні прогнозуються потепління та дощі з мокрим снігом унаслідок приходу циклонів з північно-західної Європи. Про це повідомляє Meteoprog із посиланням на кандидата географічних наук, метеоролога Ігоря Кібальчича.

«Внаслідок активізації циклонічної діяльності в районі Скандинавського півострова та Норвезького моря наступного тижня спостерігатиметься інтенсивне перенесення повітряних мас атлантичного походження. І як завжди, при даній формі циркуляції, в нашій країні очікується відлига до значень температури вище 0°С та невеликі опади переважно у вигляді дощу. Вітер переважатиме західної чверті, часом із посиленням до 15-20 м/с. Сніговий покрив суттєво зменшиться, місцями окрім північних областей та Карпатського регіону зійде повністю», – повідомив Ігор Кібальчич.

У понеділок, 18 грудня, на більшій частині території країни пройдуть опади переважно у вигляді мокрого снігу та дощу. На дорогах, окрім південної половини, місцями ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...+4°С, вдень +2...+8°С. У Карпатах вночі -1...-6°С, вдень -2...+3°С; на Одещині вдень місцями до +11°С.

У вівторок, 19 грудня, в більшості областей, крім західного регіону, пройде невеликий дощ та мряка. Подекуди можливі тумани. Вітер західний / південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...+6°С, вдень +3...+8°С, на Одещині до +11°С. У Карпатах протягом доби 0…-5°С.

У середу, 20 грудня, переважно без опадів, лише вночі в північних областях пройде невеликий дощ. Вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...+4°С, вдень +3...+8°С, у Криму та Одеській області до +11°С. У Карпатах впродовж доби 0...-5°С.

У четвер, 21 грудня, вночі без істотних опадів, вранці та вдень у західних, центральних та східних областях очікується невеликий мокрий сніг та дощ. Подекуди тумани. Вітер південний із переходом на західний, 5- 10 м/с. Температура повітря вночі 0...+5°С, вдень +3...+8°С, у Криму до +11°С.

У п'ятницю, 22 грудня, вночі в західній частині, вдень також у північних та центральних областях пройдуть опади у вигляді снігу, мокрого снігу та дощу. Подекуди налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі -3...+2°С, вдень +2...+7°С. У Карпатах сильний сніг, хуртовина і температура -1...-6°С.

У суботу, 23 грудня, в Україні, окрім південних областей, пройде невеликий дощ, місцями з мокрим снігом. Вітер західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура повітря вночі +1...+6°С, вдень +4...+9°С, на півдні до +11°С.

У неділю, 24 грудня, у північних та західних областях пройде дощ, місцями з мокрим снігом. На решті території країни без істотних опадів. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, пориви 17-22 м/с. Температура повітря вночі +2...+7°С, вдень +5...+10°С, у Криму та на Одещині до +12°С.

Раніше Pokrovsk.news повідомляв, що з початку тижня через масштабне обледеніння на Донеччині відбуваються масові аварійні ситуації на електромережах.