Минула доба у громаді пройшла неспокійно.

Як повідомляє поліція Донецької області: 16 липня росіяни двічі вдарили по мирних мешканцях Покровська балістичною ракетою «Іскандер -М». На місці працюють поліцейські, парамедики, вибухотехніки, працівники ДСНС та медики. За розпорядженням начальника поліції Донеччини Руслана Осипенка документують воєнний злочин рф додаткові слідчо-оперативні групи.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: внаслідок обстрілу за адресою: м. Покровськ, вул. Свободи о 14:30 сталося влучення в колишню будівлю Палацу культури. Зайнялися два вантажні автомобілі. Станом на 16:00 пожежа була ліквідована. Було залучено 18 рятувальників та 3 одиниці техніки. Внаслідок обстрілу пошкоджено орієнтовно 30 будинків (покрівля, вікна, двері та паркани). В результаті обстрілу загинула одна особа, поранено дві особи.

Аварійні ситуації за минулу добу: о 16:55 вимкнено ТП-407 внаслідок потрапляння снаряду на вул. Свободи, вул.Кошового. Відновлювальні роботи заплановані на сьогодні.

Оперативний штаб діє 24/7. Керівництво знаходиться на своїх робочих місцях.

Керівництво громади наголошує на необхідності евакуації. Щодня відправляється безкоштовний потяг із станції Покровськ та прямує через Дніпро у Львів.

Комендантська година та режим світломаскування діють з 22:00 до 04:00.

Фактів колабораціонізму не зафіксовано.

Джерело Покровська міська рада