Минула доба у громаді пройшла неспокійно. Відбулись обстріли населених пунктів приєднаних територій. Пошкоджені приватні житлові будинки, будівля дитячого садочку, фермерське господарство тощо. Інформація щодо загиблих та поранених уточнюється. Працює спеціальна комісія, яка фіксує збитки, завдані мешканцям. Для тимчасового усунення проблемних питань підготовлено необхідні будматеріали.

Із надзвичайних подій: внаслідок обстрілу 15.04.2022 у Покровській громаді виникла пожежа приватного нежитлового будинку, який був зруйнований повністю. Протягом доби працювала піротехнічна група. Відпрацьована одна заявка щодо ВНП.

Керівники - на своїх робочих місцях, працюють у режимі 24/7.

Комунальні служби на території Покровської ТГ працюють у штатному режимі. Є вода, світло, газ. Серед проблемних моментів – нестача фахівців та пального.

Аварійні ситуації у сфері ЖКГ за минулу добу: внаслідок ранкового обстрілу 15.04 знеструмлені житлові будинки у населених пунктах. Відновлювальні роботи з електропостачання виконувалися фахівцями Селидівського РЕМ.

Триває евакуація населення залізничним транспортом зі станції Покровськ у західні регіони. Сьогодні потяг №233 Покровськ – Чоп відправляється о 16:30.

Триває збір інформації щодо працюючих магазинів та точок надання послуг для своєчасного сповіщення жителів громади про їхню роботу.

Громада продовжує отримувати гуманітарну допомогу. Важливий вантаж від благодійників відправився у медичні установи. Також формуються продуктові резерви на випадок найскладніших часів.

Триває облаштування укриттів. Підвозяться піддони, закуповуються ємності для води – ними впродовж тижня будуть забезпечені усі найпростіші сховища. Працює також програма 50/50 на придбання генераторів, аби при відсутності електрики можна було в укритті зарядити телефон, підкачати воду та ін.

У громаді з 19:00 до 06:00 діє комендантська година та режим світломаскування.

Джерело Покровська міська рада