Минула доба у громаді пройшла неспокійно: вночі та ввечері відбувалися обстріли. За інформацією диспетчера ДСНС, снаряди впали в місті та в одному з селищ громади.

У Покровську зафіксовано пошкодження у 14 приватних житлових будинках (вікна, двері, покрівля), руйнування будівель на території одного з міських підприємств, пошкоджено будівлю метеорологічної станції, медичну допомогу було надано 2 постраждалим (легкі травми).

На території ферми, куди влучила крилата ракета, загинуло бизько 30 голів тварин.

Протягом доби по Покровському району працювала піротехнічна група.

Робота Карлівської фільтрувальної станції відновлена о 14.30, але водопостачання до Покровської ОТГ досі відсутнє, вода подається в недостатній кількості. Комунальники вже працюють над вирішенням ситуації.

15 червня відбулось засідання 30-ї сесії міської ради: депутати підтримали пропозицію керівників громади щодо виділення коштів на придбання двох дев'ятикубових водовозів, прийняте звернення до Президента України, Верховної Ради, Кабінету Міністрів та керівництва Донецької області щодо газопостачання громади, а саме - перепідключення громади до альтернативної гілки газопостачання, враховуючи близькість Дніпропетровської області, або виділення державної субвенції для переводу котелень на альтернативні джерела теплової енергії.

Крім того, депутати подовжили «платіжні канікули» для мешканців Покровської громади.

Продовжує курсувати єдиний в Україні евакуаційний потяг. Відправляється він о 16:30 із станції Покровськ. Прямує через Дніпро у м.Львів.

Комендантська година та особливий режим світломаскування діють з 21:00 до 5:00.

Джерело Покровська міська рада