Минула доба у громаді пройшла неспокійно, лунали вибухи. Пошкоджені житлові будинки та об’єкти інфраструктури. Спеціальна комісія встановлює обсяги збитків. Загиблих та поранених серед цивільного населення немає.

У штатному режимі продовжують працювати комунальні служби. Оперативний штаб діє 24/7. Всі керівники громади - на своїх робочих місцях.

Аварійних ситуацій у сфері ЖКГ за минулу добу не зафіксовано.

Триває евакуація населення залізничним транспортом зі станції Покровськ у західні регіони. За повідомленням Укрзалізниці 17 квітня о 16:30 з Покровська на Чоп відправиться один евакуаційний потяг.

Деякі магазини поставляють продукти харчування, товари для дому та для тварин. Формується перелік працюючих підприємців, про яких жителів громади поінформуємо пізніше.

Триває забезпечення найнеобхіднішим громадських укриттів. Діє програма 50/50 на придбання електрогенераторів, які можна буде встановити у сховищах на випадок відсутності електропостачання.

З ранкового зведення від диспетчера ДСНС отримана така інформація: надійшло 4 звернення по знешкодженню ВНП. Сталася пожежа у приватному секторі м. Покровськ, постраждалих немає.

Задля забезпечення належного та своєчасного реагування на можливі події оперативні розрахунки посилені, на чергуванні в м.Покровськ знаходяться 2 АЦ, 1 автодрабина, у м.Родинське на чергуванні 1 АЦ.

У громаді з 19:00 до 06:00 діє комендантська година та режим світломаскування.

Джерело Покровська міська рада