Депутати Покровська продовжують опрацьовувати питання, які будуть винесені на чергову 18-ту сесію міської ради. Вчора за участю секретаря міської ради Наталії Іваньо відбулося засідання комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури. Про хід засідання повідомляє прес-служба Покровської міської ради.

Насамперед зі статуту КП «Покровськтепломережа» виключили театральну та концертну діяльність і збільшили статутний капітал.

«Була виконана розробка проєкту щодо модернізації котельні №10, придбані нові насоси та газорегуляційні пункти вузлів обліку газу. Обсяг цих витрат склав майже 1 мільйон гривень», - зазначив директор КП «Покровськтепломережа» Максим Батенко.

Серед інших проєктів рішень – списання житлових багатоквартирних будинків з балансу житлово-комунального відділу міської ради.

За словами заступника начальника відділу ЖКВ Артема Колосова, з лютого поточного року було прийнято на баланс 199 житлових багатоквартирних будинків Родинського. Наразі в них створені ОСББ, тож доцільно їх списати: «Провели інвентаризацію цих багатоповерхівок і склали список комунальних приватизованих квартир, які ми передаємо на баланс Центру єдиного замовника. Нежитлові приміщення пропонуємо залишити на балансі житлово-комунального відділу».

За словами секретаря Покровської міської ради Наталії Іваньо, сьогодні не можна перекладати відповідальність за стан багатоквартирних будинків лише на міську раду. Треба спонукати мешканців бути ініціативними.

«Ми повинні створювати затишок та гідні умови для проживання. Треба вчити наших мешканців господарювати самостійно та брати участь у різноманітних програмах. Наприклад, наразі у громаді реалізується проєкт USAID «Добрі сусіди - одна країна», який спрямований на розвиток громадянської активності. Ми налаштовані на залучення й інших програм, але і жителі міста мають допомагати нам у цьому», - зауважила секретар Покровської міськради Наталія Іваньо.

Під час засідання депутати також розглянули проєкти рішень від КП «Управління міського господарства» та КП «Багатогалузеве комунальне підприємство» щодо передачі основних засобів та рухомого майна.

Усі шість питань були опрацьовані та рекомендовані до розгляду на черговій 18-ій сесії міської ради.