Розпочалася реєстрація на освітній проєкт «IT nation 2.0» для жителів Донецької та Луганської областей (підконтрольних Україні територій), а також регіону Приазов'я (Бердянський, Мелітопольський і Пологівський райони Запорізької області).

Проєкт «IT nation 2.0» покликаний забезпечити додаткові можливості для працевлаштування, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та зростання економічної активності мешканців регіону.

Проєкт реалізується Мережею Глобального договору в Україні за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Мета проєкту – надати безоплатну ІТ-освіту онлайн жителям регіону віком від 15 років.

Учасники мають можливість пройти навчання за одним із 4 напрямів:

  • Frontend Base / Веброзробник (HTML)
  • Frontend Advanced / Просунутий Фронтенд розробник
  • QA Manual / Ручне тестування програмного забезпечення
  • QA Automation /Автоматизоване тестування програмного забезпечення.

Навчання буде проходити в онлайн-форматі, що дозволить незалежно від місця перебування долучитися до запланованих активностей. Серед них:

  • Навчання за обраним напрямом на платформі Powercode Academy. Курси розраховані як на тих, хто тільки почав цікавитися ІТ, так і на спеціалістів, які б хотіли поглибити свої знання.
  • Корисні вебінари з hard і soft skills від фахових менторів в ІТ сфері, що дозволять не лише посилити навички, а й зорієнтують у можливостях обраної сфери.
  • Драйвовий онлайн-хакатон, який навчить працювати в команді та розширить професійну і дружню комунікаційну мережу в ІТ.
  • Фінальний кемп, насичений цікавими активностями, серед яких онлайн-ярмарок вакансій та знайомство з фахівцями провідних IT-компаній.

У найуспішніших випускників навчальної платформи буде можливість пройти додаткове навчання (Python/ English in IT/ Cyber security). Учасниці проєкту зможуть долучитись до активностей «Woman in IT Club» (вебінари, менторська підтримка, комьюніті).

Після закінчення навчання учасники проєкту можуть впровадити здобуті навички в ІТ-сфері, розпочати власні стартапи чи продовжити навчання та самореалізацію у сфері сучасних технологій.

Участь можуть узяти особи віком 15+.

Зареєструватись у проєкті можна за посиланням

Набір триватиме до 6 січня 2022 року (включно).

Навчання безкоштовне.

Сторінки проекту в Facebook та в Instagram