Мешканці Новоекономічного Гродівської громади протестують проти підвищення тарифу на водопостачання. При цьому централізованої подачі води в селі немає з 1 лютого. У ситуації розбиралася знімальна група ТК «Орбіта».

Відсутність води пов’язана з тим, що не укладений договір між постачальником води в Новоекономічне – ФОП Булатицька і компанією «Вода Донбасу».

«31 грудня 2023 року від компанії «Вода Донбасу» ФОП Булатицька був лист, в якому сказано, що з 1 лютого збільшується тариф на водопостачання з 6 гривень 10 копійок до 23 гривень за куб води. Для того, щоб ФОП міг поставляти воду мешканцям села, він пропонує тариф 74,62 за куб. Звісно, ніхто такі тарифи не підтримав, тому і договір на водопостачання не був підписаний», – розповіла староста Новоекономічного Тетяна Хлопянік.

Вода від «Води Донбасу» – єдине джерело водопостачання Новоекономічного. Під землею шахтні виробки, тому тут навіть криниці є не у всіх.

Всі села Гродівської громади, окрім трьох, мають альтернативні джерела води. В двох скоро з’явиться своя вода, а в Новоекономічному над створенням власного вогодогону почнуть працювати навесні.

Деталі – в сюжеті ТК «Орбіта».