17 тисяч гривень втратив мешканець Добропільського району, довірившись незнайомій жінці, яка назвалась соцпрацівницею та запропонувала обміняти гроші. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Правоохоронці встановили, що 83-річний мешканець Добропільського району знаходився на вулиці біля будинку, коли до нього підійшла незнайома жінка, яка представилась соцпрацівницею. Незнайомка розповіла пенсіонеру, що наразі в країні проводиться грошова реформа, і запропонувала дідусеві обміняти всі його заощадження. Чоловік повірив жінці та віддав їй 17 тисяч гривень. Незнайомка обіцяла згодом повернутися та принести вже обміняні гроші.

Наступного дня дідусь розповів про подію своєму синові, який відразу зрозумів, що його батько став жертвою шахраїв, та звернувся до поліції.

За даним фактом поліцейські Добропільського відділення поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 (шахрайство) Кримінального кодексу України.  

«Єдиним надійним захистом від шахраїв є пильність та обачність. Попередьте про ці випадки своїх батьків, родичів, сусідів літнього віку, людей, які проживають самотньо, особливо у сільській місцевості. Зверніть їх увагу, щоб вони ні в якому разі не впускали до своїх осель незнайомців та не передавали кошти стороннім особам. Якщо ви зустрінетесь з такими соцпрацівниками, одразу телефонуйте за номером «102», – зауважив начальник Добропільського відділення поліції Юрій Кондрацький.