Попри війну та вимушене переміщення, регбісти Донеччини продовжують демонструвати високі результати на всеукраїнському рівні. На відбірковому етапі чемпіонату України з регбі-7 збірна області «Твердий знак» увійшла до трійки найкращих команд своєї зони та здобула путівку до фіналу.