Попри війну та вимушене переміщення, регбісти Донеччини продовжують демонструвати високі результати на всеукраїнському рівні. На відбірковому етапі чемпіонату України з регбі-7 збірна області «Твердий знак» увійшла до трійки найкращих команд своєї зони та здобула путівку до фіналу.
Збірна Донеччини пробилася до фіналу чемпіонату України з регбі-7
24 червня 2026, 13:17
52

2026-06-24 13:17:00
