Мешканець Покровська разом з поплічниками скоїв серію квартирних крадіжок і угонів. Щоб уникнути кримінальної відповідальності, в 2016 році виїхав до Російської Федерації, де й переховувався донині. За допомогою відділу міжнародного поліцейського співробітництва через канали Інтерполу оперативники карного розшуку встановили місцезнаходження розшукуваного й екстрадували його до України.

30-річний фігурант був учасником організованої злочинної групи, яка діяла на території Селидового та довколишніх населених пунктів у 2015-2016 роках. Об’єктами злочинних посягань були приватні оселі, звідки зловмисники викрадали ювелірні вироби та готівкові кошти. Не оминали увагою й транспортні засоби громадян. Наразі доведено причетність членів угруповання до скоєння 12 епізодів майнових злочинів.

Правоохоронці встановили, що підозрюваний, побоюючись покарання, виїхав до сусідньої держави, проте пошуків не припиняли. Втікача було оголошено в державний і міжнародний розшук.

Завдяки відділу міжнародного поліцейського співробітництва розшуківці здобули інформацію, що чоловік не полишив протиправну діяльність та за вчинення майнового злочину був засуджений за законами іншої держави. Впродовж останніх трьох років він відбував покарання на території Ростовської області.

Після відбутого ув’язнення чоловіка екстрадовано до України через пункт пропуску «Гоптівка-Нехотєєвка» Харківської області. Замість очікуваної волі на Донеччині на нього чекає нове позбавлення волі за раніше скоєні злочини, передбачені ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортним засобом), ч.ч. 3, 5 ст. 185 (Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах організованою групою) Кримінального кодексу України.

Після перетину КПВВ оперативники Селидового та управління карного розшуку поліції Донецької області конвоювали зловмисника до ізолятора тимчасового тримання в Маріуполі. Вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу.

За скоєні злочини фігурантові, як і його колишнім поплічникам, загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Управління карного розшуку поліції Донецької області