Група Метінвест ухвалила рішення щодо виведення з режиму консервації основного обладнання Запорізького ливарно-механічного заводу. Про це повідомляється на сайті ЗЛМЗ.

«Надійний тил не менш важливий, аніж стійкий та сильний фронт. Ми розуміємо, що перемога України неможлива без економічної сталості, наша робота – це наразі найкраще підтримання національної економіки. Ми маємо усі підстави для відновлення роботи: воєнна ситуація в Запоріжжі є контрольованою, ми отримали як стандартні замовлення, так і унікальні запити від клієнтів, тож зараз докладаємо максимальних зусиль для їх виконання», – зазначив в.о. генерального директора ЗЛМЗ Ігор Долгозвяго.

Завод відновив роботу основних підрозділів: механічного цеху, цеху металоконструкцій та відділення виробництва фасонного лиття. Наразі на Запорізькому ливарно-механічному заводі планують виготовляти та відновлювати деталі для підприємств Метінвесту – «Запоріжсталі», «Каметсталі», «Метінвест Покровськвугілля» та гірничозбагачувальних комбінатів Групи Метінвест. Також підприємство опановує виробництво нових видів продукції – запчастин для кар’єрної та вантажопідйомної автомобільної техніки.

Робочі зміни для працівників скореговані з урахуванням комендантського часу. Підприємство забезпечує централізоване підвезення робітників корпоративним транспортом, а також їхнє безкоштовне харчування у їдальнях впродовж робочої зміни.

За рішенням Компанії, пріоритетне право працевлаштування на відкриті вакансії дефіцитних професій на ЗЛМЗ надається фахівцям, евакуйованим з Маріуполя до Запоріжжя.

Зазначимо, співробітники Запорізького ливарно-механічного заводу як волонтери долучилися до роботи Центру координації гуманітарної місії Метінвесту у Запоріжжі з перших днів його створення. Вони беруть участь у прийманні, сортуванні та формуванні вантажів з гуманітарною допомогою. Крім того, вони разом з колегами з інших запорізьких підприємств Метінвесту координують приймання вимушених переселенців на соціальних об’єктах Компанії в Запоріжжі, надають усю необхідну допомогу українцям, які постраждали внаслідок воєнних дій.