З початку року станом на 31 серпня у Покровському районі сталося 437 пожеж, 17 осіб загинуло, травмувались 10 дорослих та 2 дітей. Про це повідомляють рятувальники Покровського району.

Найчастіше випадки пожеж з виявленням загиблих ставались в Покровській громаді – шість осіб; Селидівській громаді – дві особи; Гродівській громаді – чотири особи.

У житловому секторі виникло 167 пожеж, на відкритій території (суха рослинність та сміття) – 210 пожеж, з них 3 пожежі - на полях зернових культур.

Найчастішими причинами пожеж є:

  • несправність електроустановок (коротке замикання, перенавантаження) – 69 пожеж;
  • необережне поводження з вогнем та під час куріння – 227 пожеж;
  • пожежі, пов’язані з воєнними діями – 75 випадків.

Зважаючи на невтішну статистику, Покровське районне управління ГУ ДСНС України у Донецькій області закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватися основних правил пожежної безпеки у побуті. Слідкуйте, щоб діти не бавились з відкритим вогнем, не викидайте недопалки на узбіччях та з балконів, не ігноруйте сигнали «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА». Стежте за справним станом електроустановок та користуйтесь тільки сертифікованими електроприладами.

При виникненні пожежі або в разі виявлення задимлення негайно телефонуйте за номером «101», адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

Бережіть своє життя та майно від пожеж!