Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO у Донецькій області піклується, щоб кожен клієнт міг планувати свої витрати на електроенергію. Тарифи на світло оприлюднені на сайті YASNO. Крім того, після внесення актуальних показань лічильника в Особистому кабінеті сума до сплати буде розрахована відповідно до конкретного тарифу кожного клієнта.

Тарифи на електроенергію встановлюються державою та наразі залишаються без змін.

Базовий тариф діє для населення, що проживає у будинках чи квартирах із централізованим опаленням, газовими або електричними плитами:

 

Тариф для будинків з електроопаленням діє для населення, що проживає у квартирах чи будинках, які у встановленому порядку обладнані електроопалювальними установками, а також для мешканців негазифікованих багатоквартирних будинків без централізованого опалення:

 

Власникам багатозонних (дво- чи тризонних) лічильників надається знижка на спожитий обсяг електроенергії в залежності від часу доби.

Найбільш ефективний спосіб сплачувати менше за електроенергію – встановити двозонний лічильник у складі набору Розумний Watt. Окрім приладу обліку у наборі також є смарт-розетка з таймер, що вмикає/вимикає електроприлади у потрібний час, а також енергоефективні LED-лампи.

 

* Коефіцієнт застосовується до діючого тарифу для населення.

**Коефіцієнт потрібно помножити на ставку тарифу.

Тариф для багатодітних, прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу становить 0,9 грн/кВт·год незалежно від обсягу споживання.