Ані багаторазове притягнення до адміністративної відповідальності, ані заборона суду наближатися до дружини не вгамували домашнього тирана. Тому найближчі 12 місяців він проведе за гратами. Подробиці повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Краматорський міський суд, погодившись з позицією публічного обвинувачення, яке підтримувала Краматорська місцева прокуратура, визнав раніше судимого за спричинення тілесних ушкоджень місцевого мешканця винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ст. 126-1 КК України, тобто домашнього насильства, та засудив до 1 року позбавлення волі з ізоляцією до кримінально-виконавчої установи закритого типу.

Судом встановлено, що у червні 2019 року чоловік, перебуваючи вдома у стані алкогольного сп’яніння, неодноразово влаштовував сварки зі своєю дружиною, під час яких вів себе агресивно, висловлювався нецензурною лайкою, ображав жінку та погрожував їй застосуванням насильства.

Вказані дії призвели до тривалих фізичних та психологічних страждань потерпілої, але навіть чотириразове притягнення дебошира до адміністративної відповідальності за ч. 2 ст. 173-2 КУпАП з накладенням штрафів його не вгамувало.

У лютому 2020 року суд заборонив сімейному тирану наближатись до місця роботи чи проживання потерпілої ближче ніж за 200 м, а з урахуванням ігнорування ним даного припису, черговим заходом впливу на правопорушника стало притягнення його до кримінальної відповідальності.